Kamarin palkinnot

Turun Nuorkauppakamarin Palkinto

Paras talousprojekti vuonna 1974

Finnairin Palkinto

Osallistumis- aktiivisuudesta Eurooppa kokoukseen Rotterdamissa

Säästöpankkipalkinto

Parhaasta yhteiskuntaan suuntautuneesta projektista Yritetään yhdessä

Tampereen Nuorkauppakamarin Palkinto

Parhaasta koulutustoiminnasta vuonna 1989

Mäntän Seudun Nuorkauppakamarin Palkinto

Parhaasta jäsenyhdistyksen ohjelmasta Nuorkauppakamaripäivänä vuonna 1989

Keskusliiton Pronssinen Ansiomitali

Erinomaisesti hoidetusta aluekokousprojektista

Pietarsaaren Seudun Nuorkauppakamarin Palkinto

Parhaiten hoidetusta tiedotustoiminnasta vuonna 1990

Alue 4 Vuoden 1989 Tiedottajien Palkinto

Parhaasta alueen kamareiden yhteistyöprojektista vuonna 1990, yhdessä Keravan ja Tuusulan kamareiden kanssa

Alue 4 Vuoden Koulutuskamarin Palkinto
Alue 4 Vuoden Yhteistyö Projekti

”Jokamiehen markkinat” Järvenpää, Kerava ja Tuusula.

Alue 4 Vuoden Yhteistyö Projekti

Jokamiehen markkinat Kerava, Tuusula ja Järvenpää

Tuottava idea kunniamaininta

Pentisol Oy

Suomen Paras Kamaritiedotus

Projektin suunnittelu ja läpivienti.

SNKK vuoden paras projekti

Kunniamaininta Perhe messut 1998.

Vuoden kansainvälisin nuorkauppakamari Suomessa
Alue 4 Paras Yhteistyöprojekti

Jokamiehen markkinat Kerava, Tuusula ja Järvenpää

Alue 4 Paras Jäsentoiminta
Alue 4 Paras Yhteistyöprojekti

Yhdessä Keravan ja Tuusulan kamareiden kanssa

Eniten Jäseniä

SNKK vaalikokouksessa Rovaniemellä

Vuoden Repäisevä Teko

Tapaus tuntematon

A Alue Paras Nuorkauppakamari

Kunniamaininta

Yksilöpalkinnot

Keskusliiton palkinto

Tunnustuspalkintona aluejohtajan työstä Harri Kiviluote

Alue 4 Vuoden Puheenjohtaja

Jokke Härmä

Alue 4 Vuoden Puheenjohtaja

Sanna Turunen

Alue 4 Vuoden Koejäsen

Isto Rusi

Alue 4 Vuoden Puheenjohtaja

Sari Hämäläinen

Alue 4 Paras tiedotustoiminta

Marianne Andersen

Alue 4 Vuoden Koejäsen

Milla Niittymäki

SNKK Paras pääteemavastaava

Milla Niittymäki

Alue 4 Vuoden Koejäsen

Peter de Jong

Alue 4 Vuoden Koejäsen

Peter de Jong

A Alue Vuoden Teko -Hessun Sokeri

Anna-Maija Rissanen

A Alue Paras Debatoija

Tomi Riipinen

A Alue Alueen Timantti

Kunniamaininta Tomi Riipinen

A Alue Paras Puheenjohtaja

Kunniamaininta Salla Niemelä

A Alue Vuoden Teko -Hessun Sokeri

Viktor Andersson

fiSuomi