Hallitus 2021

Ellen Vikman

Varapuheenjohtaja / Deputy President
DP

ellen.vikman@jci.fi

dp@jcjarvenpaa.fi

Topi Rantala

Koulutusvastaava / Individual
IND

topi.rantala@jci.fi

ind@jcjarvenpaa.fi

Viktor Andersson

Puheenjohtaja / President
PRES

viktor.andersson@jci.fi

pres@jcjarvenpaa.fi

Maija Lepola

Yhteiskuntavastaava / Community
COM

maija.lepola@jci.fi

com@jcjarvenpaa.fi

Salla Niemelä

Edellinen Puheenjohtaja / Past President
IPP

salla.niemela@jci.fi

ipp@jcjarvenpaa.fi

Markus Uotila

Tapahtumavastaava /
Local Organisation Member
LOM

markus.uotila@jci.fi

lom@jcjarvenpaa.fi

Stefano Lamela

Kansainvälinen Suhdetoimintavastaava / International Public Relation Officer
IPRO

stefano.lamela@jci.fi

ipro@jcjarvenpaa.fi

Laila Parhiala

Tiedottaja / Local Information Officer
LIO

laila.parhiala@jci.fi

lio@jcjarvenpaa.fi

Paavo Jääskeläinen

Rahastonhoitaja / Treasurer
TREAS

paavo.jaaskelainen@jci.fi

treas@jcjarvenpaa.fi
fiSuomi