Hallitus 2022

Mikko Lähteelä

Varapuheenjohtaja / Deputy President
DP

mikko.lahteela@jci.fi

dp@jcjarvenpaa.fi

Topi Rantala

Yhteiskuntavastaava / Community
COM

topi.rantala@jci.fi

com@jcjarvenpaa.fi

Anna-Maija Rissanen

Kansainvälinen Suhdetoimintavastaava / International Public Relation Officer
IPRO

anna-maija.rissanen@jci.fi

ipro@jcjarvenpaa.fi

Ellen Vikman

Puheenjohtaja / President
PRES

ellen.vikman@jci.fi

pres@jcjarvenpaa.fi

Salla Niemelä

Koulutusvastaava / Individual
IND

salla.niemela@jci.fi

ind@jcjarvenpaa.fi

Jere Haavisto

Rahastonhoitaja / Treasurer
TREAS

jere.haavisto@jci.fi

treas@jcjarvenpaa.fi

Viktor Andersson

Edellinen Puheenjohtaja / Past President
IPP

viktor.andersson@jci.fi

ipp@jcjarvenpaa.fi

Laila Parhiala

Tapahtumavastaava / Local Organisation Manager
LOM

laila.parhiala@jci.fi

lom@jcjarvenpaa.fi

Riku Laukkanen

Tiedottaja /
Local Information Officer
LIO

riku.laukkanen@jci.fi

lio@jcjarvenpaa.fi
fiSuomi